Kurumsal

Koruma Temizlik A.Ş. 1963 yılında Hypo markası ile çamaşır suyunu öncü olarak piyasaya sürmüş ve böylece temizlik ürünleri üzerine çalışmalarını başlatmıştır. Yıllar içinde büyüyen üretim kapasitesi ile artan talebe daima en kısa süre içinde cevap veren bir üretici olmanın yanı sıra, tüketiciler ve talepte bulunanlara yönelik bir çözüm ortağı olmuştur.
Kocaeli, Hatay ve Denizli’de bulunan tesisleri ve ileri teknoloji donanımlara sahip olan Koruma Temizlik A.Ş., bir üretici olmanın yanı sıra gün ve gün değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik belirlediği dinamik bir strateji ile sadece üretim yapmak yerine pazarın ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ar-Ge yatırımları ve benimsediği vizyon sayesinde de sektörde öncü yenilikler ile her döneme iz bırakmıştır.
Temizlik anlayışının değişmesi ile yeni nesil, pratik, çözüm odaklı ve daha kısa süre içinde temizlik yapmayı mümkün kılan ürünlerimiz ile yine karşınızdayız.

Koruma Temizlik A.Ş. Kalite Politikası

  • Müşteri odaklı yaklaşımla müşteri talep ve beklentilerini gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Etkin insan kaynakları yönetimi ile ürün kalitesini etkileyen her kademedeki çalışanlarımızın yeterlilik ve bilgi düzeylerini arttırarak sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon oluşturmak.
  • Risk temelli düşünme yaklaşımı ile Kalite Yönetim Sistemimizin iyileştirilmesi ve sürekli gelişimi için hedefler belirleyerek, verilere dayalı kararlarla, kaynakların etkin kullanılmasını sağlamak.
  • Paydaşlarımız; tedarikçilerimiz, taşeronlarımız ve tüm çalışanlarımızla işbirliği içinde karşılıklı yararlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmek.
  • Tüm çalışmalarımızı ve üretimimizi geçerli yasal yükümlülükler ve diğer standartlara uygun çevre duyarlılığı içinde gerçekleştirmek.

                                                                                      Yönetim Kurulu Başkanı

V. İbrahim ARACI

Kalite PolitikasıISO 9001 2015 Sertifikası

İHRACAT

Kuruluş yıllarından itibaren yoğun bir tempo ile yurt içi piyasa talebine arz yaratan Koruma Temizlik A.Ş. 2010 yılında ihracata başlamıştır. 2014 yılına gelindiğinde 2010 yılına göre ihracatını tam 40 kat arttırarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı kendine görev bilmiştir.