Sıvı Ovma Kremi Hangi Lekeler İçin Uygun?

By 5 Temmuz 2017Blog

Sıvı ovma kremi, deterjanlar ile çıkarılamayan en zorlu zemin lekelerinin çıkarılmasında tercih ediliyor. İçeriğinde minerallerin bulunması sayesinde çıkarılamayan tüm leke türlerinde sıvı ovma kremi harika sonuçlar veriyor, üstelik de kullanım sonrasında yüzeye oldukça hoş bir koku da bırakıyor.

Sıvı Ovma Kreminin Kullanıldığı Yerler

Sıvı ovma kremi, plastik, emaye, boyalı zeminler, porselen desenli zeminler, seramikli zeminler, alüminyum kaplı zeminler ve daha ismini sayamadığımız birçok farklı türden zeminlerde güvenle kullanılıyor. Ev ve iş yerinde son derece kolay kullanılan sıvı ovma kremi, ayrıca ekonomik fiyatı sayesinde diğer temizlik ürünlerinden daha ucuzdur.


Sıvı Ovma Kremi Neden Tercih Ediliyor?

Sıvı ovma kreminin tercih edilmesinin nedeni mineraller bakımından diğer temizlik ürünlerine oranla çok daha zengin içeriğe sahip olması ve temizlenmesi gereken zorlu zeminlerde çok az ölçekte kullanıldığında dahi harika sonuçlar vermesi sayesinde tercih ediliyor.

Sıvı Ovma Kremi Nasıl Kullanılmalıdır?

Sıvı ovma kremi, sulandırılmadan temizlenmesi gereken zeminin üzerine dökülmesi ve bir bez veya temizlik süngeri ile ovalanması yeterli oluyor. Ayrıca dilerseniz uygulamanın sonrasında su ile durulama yapabilirsiniz. Sıvı ovma kremi, kullanım sonrasında bıraktığı hoş kokunun etkisini kaybetmemesi açısından sulandırma işlemini çok az yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Sıvı Ovma Kremi Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sıvı ovma kremi kullanma talimatını mutlaka okumanızı öneriyoruz. Ürünü el, yüz, vücut ve besin temizliğinde kullanmayın, gözle temasından kaçının ve gözle temas etmesi durumunda bol su ile yıkayın, çocukların ulaşamayacak ortamlarda saklayın ve sıvı ovma kremi hoş koku özelliğini kaybetmemesi açısından ağzı kapalı olmasına özen gösterin.

Sıvı Ovma Kremi Ambalaj Türleri Nelerdir?

Sıvı ovma kremi, koli ve bidon ve kova olmak üzere üç ambalaj seçeneği ile satışa sunuluyor. Bidon türü ambalajın 30 kilogram ağırlıkta satışa sunulurken, koli olan ambalaj türü ise 700 gramlık ağırlıkta satışa sunuyor.

Leave a Reply